İstanbul - Bursa Nakliyat

 

İstanbul- Bursa Evden Eve Nakliyat

Çerkezoğlu Nakliyat firması olarak yıllardır önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti olmuştur. Taşımacılık sektörüne yeni bir soluk getiren firmamız iş disiplini, özen, güven, kalite ve profesyonelliğe oldukça önem vermektedir. İstanbul- Bursa nakliye işlemlerinizin tamamını firmamız tarafından gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel kadromuz tarafından uygun ekipmanlar kullanılarak ambalajlanan ve paketlenen eşyalarınız asansör sistemimiz aracılığıyla güvenli bir biçimde nakliye aracımıza ulaştırılmaktadır. Nakliye aracımıza ulaşan eşyalarınız doğru şekilde araca yerleştirilir ve İstanbul- Bursa nakliyat için yola çıkılır. Eşyalarınızın hasar görmemesi için tüm önlemler alınmış olsa da seyir sırasında yaşanabilecek sarsıntı ya da kaza gibi olumsuz durumlara karşı da firmamız tarafından eşya sigortası yapılmaktadır. Eşya sigortası sayesinde çizik, çatlak, yırtık ya da diğer deformasyonlar gözlendiği taktirde firmamız tarafından eşyanızın zararı karşılanır. İstanbul- Bursa evden eve nakliye işlemleriniz için tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülmektedir. Yolculuğa ve eşyalarınıza uygun tüm paketleme ya da yerleştirme işlemleri deneyimli ekibimiz ile doğru şekilde yapılmaktadır.

İstanbul- Bursa Evden Eve Nakliye

İstanbul- Bursa evden eve nakliyat işlemleriniz için son teknoloji ekipmanlarımız, dayanıklı paketleme gereçlerimiz ve profesyonel kadromuz ile iş başındayız! Eşyalarınızın güvenli ve hızlı bir biçimde yeni adresinize teslimi için canla başla çalışmaktayız. İstanbul- Bursa taşımacılık konusunda önceliğimiz eşyalarınızın güvenliğidir. Tüm eşyalarınız ekibimiz tarafından dayanıklı ve sağlam ambalajlar yardımı ile paketlenir. Paketlenen eşyalarınız pencerenize yaklaştırılan asansör vinç sistemimiz aracılığıyla nakliye aracımıza indirilir. Asansör sistemimiz sayesinde tek seferde birçok koli ve eşyanız hızlı ve güvenli bir biçimde aracımıza indirilmiş olur. Asansör kullanımı sayesinde eşyalarınız ya da apartmanınız hasar görmez. Eski yöntemlerle yapılan taşıma işlemi sırasında sıkça görülen bina asansörünün bozulması, duvarların zedelenmesi ya da eşyaların düşürülüp hasar alması gibi olumsuz durumlarla karşılaşmazsınız. Asansör vinç kullanımı sayesinde oluşabilecek tüm hasarlardan ve ek masraflardan korunmuş olursunuz. Uygun yöntemlerle nakliye aracımıza yerleştirilen eşyalarınız da herhangi bir hasar almadan yeni adresinize ulaştırılır.

İstanbul- Bursa Bölgesi Güvenli Taşımacılık

İstanbul- Bursa evden eve nakliye noktasında en güvenilir firmalardan biri olmaktan gurur duymaktayız. Hızlı, kaliteli, uygun fiyatlı ve güvenilir taşımacılık hizmetimiz sayesinde adeta bir marka haline gelmiş bulunmaktayız. Kullandığımız dayanıklı ürünler, son teknoloji ekipmanlarımız ve alanında uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize güvenilir taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Tüm eşyalarınızı birkaç saat içinde toparlamakta, aracımıza yerleştirmekte ve yola çıkmaktayız. İlgili adrese ulaştığımızda ise asansör sistemimizi tekrar aktifleştirerek eşyalarınızı yeni dairenize güvenli bir biçimde taşımaktayız. İstanbul- Bursa nakliyat firmaları arasında üstün hizmet kalitesi ile uygun fiyat avantajlarını bir araya getiren nadir firmalardan biriyiz. İstanbul- Bursa evden eve nakliyat fiyatları kıyaslandığında bütçe dostu olan tek firma olduğumuzu fark edeceksiniz. Fiyatlarımızı eşyalarınızın miktarına ve mesafeye göre belirlemekteyiz. Adil fiyat politikamız ve iş etiğimiz çerçevesinde fazla ücretlendirme yapmamaktayız. Uygun fiyat avantajları ve güvenilir hizmeti ile Çerkezoğlu Nakliye olarak eşyalarınız ve keseniz bizimle güvende!

 

Etiketler: