İstanbul - Antalya Nakliyat

İstanbul- Antalya Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık hizmeti özen, güven, iş disiplini ve profesyonellik gerektirmektedir. Çerkezoğlu Nakliyat firması olarak yıllardı siz değerli müşterilerimize bu kriterleri sunabilmek adına canla başla çalışmaktayız. %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışan firmamız, İstanbul- Antalya nakliyat sektöründe bir marka haline gelmiştir. Eşyalarınızı paketlemek için kullandığımız tüm ambalaj ve ekipmanlar son derece dayanıklı ve kalitelidir. Bu sayede eşyalarınız tek bir çizik dahi almadan ilgili adrese güvenli bir şekilde ulaştırılır. Ekibimiz gerekli taşımacılık eğitimlerini aldıktan sonra saha çalışması için görevlendirilmektedir. Evinizdeki tüm eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından hızlı ve doğru şekilde paketlenir. Paketlenen eşyalarınız asansör ve vinç sistemlerimiz vasıtasıyla nakliye aracımıza kısa süre içerisinde indirilir. İstanbul-Antalya nakliye işlemi için aracımıza indirilen eşyalarınız doğru şekilde aracımıza yerleştirilir. En az paketleme işlemi kadar önemli olan yerleştirme şekli yine tecrübeli çalışanlarımız tarafında uygun yöntemle yapılır. İstanbul- Antalya evden eve nakliye için yola çıkan eşyalarınız doğru yerleştirme yöntemleri sayesinde birbiri üstüne devrilmez ve hasarsız bir biçimde ilgili adrese ulaştırılır.

İstanbul- Antalya Evden Eve Nakliye

İstanbul- Antalya taşımacılık sektöründe adeta bir marka haline gelmiş olan firmamız eşya sigortası ile de siz değerli müşterilerimizin eşyalarını hasarsız bir biçimde taşıma garantisi vermektedir. Eşya sigortası sayesinde çizik, çatlak ya da diğer deformasyonlar için firmamızdan zarar gören eşyanızın bedelini tazmin edebilirsiniz. İstanbul- Antalya evden eve nakliyat sırasında eşyalarınızın güvenliği için her türlü tedbiri almış olsak da olası hasarlar için bu sigortası yapmaktayız. Taşımacılık sektöründeki tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız daha inovatif, pratik, güvenli ve hızlı çözümleri üretmeye devam etmektedir. Taşımacılık alanında son yıllarda sıkça kullanılan asansör ve vinç sistemlerini bünyemize katarak güvenilir ve hızlı taşımacılığı sizlere sunmaktayız. Asansör sistemimiz sayesinde tek seferde dahi birçok eşya ve koliniz güvenli bir biçimde aracımıza taşınmaktadır. Bu sayede taşıma işlemi hızlı ve güvenli bir biçimde gerçekleşmektedir.

İstanbul-Antalya Bölgesi Güvenli Taşımacılık

Kullandığımız son teknoloji ekipmanlarımız ve profesyonel kadromuz ile sizlere özenli, güvenilir ve uygun fiyatlı bir taşıma hizmeti sunmaktayız. Üstün hizmet performansımızı uygun fiyat avantajlarımız ile taçlandırarak müşteri memnuniyet geri dönüşleri almaktayız. İstanbul- Antalya nakliyat firmaları arasında profesyonel hizmet sunarken uygun fiyat avantajlarını da sağlayan ender firmalardan biriyiz. Eşyalarınızın miktarına ve gidilecek olan mesafeye göre hesaplanan ücretler tamamen bütçe dostudur. İstanbul- Antalya evden eve nakliyat fiyatları değerlendirildiğinde en makul fiyatlandırmanın firmamız tarafından yapıldığını fark edeceksiniz. Çerkezoğlu Nakliyat firması ile eşyalarınız ve bütçeniz güvende!

Etiketler: