İstanbul - Ankara Nakliyat

İstanbul- Ankara Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık ve nakliye sektörü özen, hassasiyet, hız, dikkat ve tecrübe isteyen bir hizmet koludur. Çerkezoğlu Nakliyat firması olarak amacımız siz değerli müşterilerimize tüm bu kriterleri sağlayarak üstün taşımacılık hizmeti sunabilmektir. İstanbul- Ankara nakliyat işlemleriniz için tüm eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından paketlenerek nakliye aracımıza yerleştirilir ve yola çıkılır. İstanbul- Ankara taşımacılık sektöründe bir marka haline gelmiş olan firmamız eşyalarınızı hasarsız ve hızlı bir biçimde ilgili adrese teslim etmektedir. Ayrıca yaptığımız eşya sigortası sayesinde de eşyalarınızın güvenli bir biçimde teslimini garanti etmekteyiz. İstanbul- Ankara nakliye işlemini kısa süre içinde profesyonelce gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız asansör ve vinç sistemlerimiz aracılığı ile de güvenli ve hızlı taşımacılık sunabilmekteyiz. Ekibimiz gerekli taşımacılık eğitimlerini aldıktan sonra saha çalışması için görevlendirilmektedir. Paketleme ve yükleme işlemlerinin doğru bir şekilde gerçekleşmesi için bu eğitimler şarttır. Eğitimli çalışma arkadaşlarımız sayesinde tüm eşyalarınız güvenli bir biçimde taşınmaktadır.

İstanbul- Ankara Evden Eve Nakliye

İstanbul- Ankara evden eve nakliye işlemlerinizi kısa süre içinde güvenli bir biçimde gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınızın güvenli şekilde yeni adresinize ulaştırılabilmesi için sıkı bir şekilde çalışmaktayız. Çerkezoğlu Nakliyat firması olarak önceliğimiz her zaman %100 müşteri memnuniyeti olmuştur. Ayrıca eşyalarınızın oldukça güvenli bir biçimde sevk edilmesini eşya sigortamız ile de güvence altına almaktayız. Tüm eşyalarınız uygun paketleme yöntemleri ile kaliteli ve dayanıklı ambalajlar kullanılarak gerçekleştirilir. Doğru paketleme yöntemlerinin ardından tüm koli ve eşyalarınız asansör vinç sistemimiz vasıtasıyla nakliye aracımıza ulaştırılır. Asansör kullanımı sayesinde tüm eşyalarınızın taşınması yalnızca bir ya da iki saat sürmektedir. Nakliye aracımıza ulaşan eşyalar uygun istif ve yerleştirme yöntemleri ile aracımıza yüklenir. Eşyalarınızın seyir sırasında herhangi bir sarsıntı ya da kaza riskine karşı hasar görmemesi bu yöntemle sağlanmaktadır. Aracımıza yerleştirilen eşyalarınız tamamlandığında İstanbul- Ankara evden eve nakliyat işlemimiz başlamış olur.

İstanbul- Ankara Bölgesi Güvenli Taşımacılık

İstanbul- Ankara nakliyat firmaları arasında en güvenilir ve hızlı nakliye firması olmaktan mutluluk duymaktayız. Eşyalarınızın güvenli bir biçimde sevki için canla başla çalışmaktayız. Kullandığımız kaliteli ve dayanıklı ambalajlar sayesinde eşyalarınız tek bir çizik dahi almadan yeni adresinize teslim edilir. Ayrıca kullandığımız asansör vinç sistemimiz sayesinde de eşyalarınız taşınma sırasında zarar görmemektedir. Eski usul taşıma sistemlerinde görülen kaza ve hasarlar firmamızda meydana gelmez. Bina asansöründe bozulma, duvarlarda hasar ya da kapıların zarar görmesi gibi taşınma sırasında oluşabilecek olumsuz durumların önüne teknolojik ekipmanlarımız sayesinde geçmekteyiz. Özellikle asansör sistemimiz ile olası kazalar kolayca önlenebilmektedir. Asansör vinç kullanımı sayesinde tüm eşyalarınız hızlı ve güvenli bir biçimde nakledilmektedir. Kullandığımız ambalaj ve paketlerin dayanıklılığı da eşyalarınızın güvenli taşınmasına katkıda bulunmaktadır. Firmamız tarafından yapılan eşya sigortası sayesinde de eşyalarınız güvence altına alınmaktadır. İstanbul- Ankara evden eve nakliyat fiyatları düşünüldüğünde firmamızın uygun fiyat politikaları uygulayarak çalışmalarına devam ettiğini görebilirsiniz. Eşyalarınızın miktarına ve gidilecek olan mesafeye göre belirlenen fiyatlar tamamen bütçe dostudur. İş etiği ve disiplini ile doğru orantılı olarak belirlediğimiz fiyatlarımız bütçenizi kesinlikle sarsmayacaktır.Çerkezoğlu Nakliyat ile eşyalarınız emin ellerde!

Etiketler: