Eşya Depolama

Eşya Depolama Hizmetleri

Günlük hayatta çoğu zaman kullanarak faydalandığımız ürünlerden, gün gelir bazı özel sebeplerden dolayı kullanamaz duruma geliriz. Nitekim bu durum her bireyin başına gelecek bir durum olabilir. Bu kullanamadığımız ve belli bir süre yararlanmayacağımız eşyalarımızı ileride tekrar kullanabilme ihtimaline karşılık güvenli ortamlar bulma arayışına gireriz. İşte bu eksende verilen emaneti en kaliteli biçimde saklayarak zamanı geldiğinde tekrar verebilecek eşya depolama kurumlarının arayışına doğal olarak gireriz. İşte bu eksende alınan emaneti en temiz biçimde alan paketleyen ve kullanım zamanı geldiğinde müşterisine teslim eden güvenilir ve yıllarca bu sektörde çalışan kurumumuz her açıdan müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Eşya Depolarımızın Özellikleri

Her kurumda olduğu gibi depolama çalışmalarında da öncelikli olarak önem verilmesi gereken durum, işin yapıldığı ve ekmek teknesi olan kurumun kullanılabilir, çok fonksiyonlu, donanımlı ve iş alanı ile ilgili olarak olması gereken kusursuzluğu taşıyabilmesidir. İşte bu eksende eşya depolama alanlarımıza bakıldığı zaman geniş hacimli, kusursuz donanımlı olduğu görülür. Her kesime, her eşyaya hitap ederek uzun süreli olarak depoda tutulmasından doğacak nem ve benzeri olumsuzluklardan zarar görmeyerek teslim edildiği ilk günkü gibi sahibine teslim edilen bir depolama şirketi olarak hizmet vermekteyiz. İşte bu eksende eşya depolama alanlarımıza bakıldığında çok fonksiyonlu olduğu görülmektedir.

 Bir eşya depolama kurumda olması gereken önemli özelliklere baktığımız zaman

 - Geniş hacimli olması

 - Yangın ve güvenlik alarm sistemlerinin olması

 - Korunaklı olması

 - Bireye özgü saklama alanları açısından özel odaların bulunması

 - Yağmur, nem ve rutubet açısından sıkıntılı olmaması ve havalandırma sistemlerinin olması gibi özellikler büyük önem taşımaktadır.

 İşte bu özelliklerin tamamını barındıran eşya depolama şirketimiz, kendisine teslim edilen malzemelerin kusursuz olarak uzun süreli saklayabilme özelliğine sahiptir.

Eşya Sigorta Hizmetlerimiz

Eşyaların güvenliği ve müşterinin mağdur olmaması konusu eşya depolama şirketimiz tarafından özenle dikkat edilen en önemli konudur. İşte bu eksende eşyalar depolama bölümüne taşınmadan önce, çalışanlarımız tarafından detaylı olarak kontrolden geçilir. Yapılan kontrol sonucunda eşyalarda gözlemlenen olumsuzluklar müşteriye ve şirket yönetimine gösterilerek raporlaştırılır.

Bu raporlar ekseninde eşyanın depoda tutulma sürecinin başlangıcından, alınacağı tarihe kadar eşyada olası olumsuzluklar karşısında eşyalar sigortalattırılır. Bu amaçla hem müşteri hakkı hemde şirketin hakları korunarak yasal çerçevede tutulur.

Eşya Depolama Fiyatları

Yapılan her hizmetin maddi boyutu bulunmaktadır. Nitekim bu maddiyatı hak etmek ve verilen hizmetten memnuniyet sağlamak ise bambaşka bir duygudur. İşte bu eksende eşya depolama hizmeti olarak Çerkezoğlu Nakliyati olarak firmamız verilen hizmetten memnuniyet sağlanılmasına bakmaktadır. Eşya depolama fiyatı depolanan eşyanın yapısına, muhafaza edilen deponun bireyselliğine, eşyanın depoda kalma süresine göre farklılık göstermektedir. Lakin tüm bunlara rağmen şirketimiz maddiyatı en son konuşulan konu olarak görüp, her müşterisi için ödemede kolaylık sağlamaktadır.