Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı

Banka taşımacılığı hizmeti özel ekiplerle ve titizlikle yapılabilecek bir iştir. Banka taşımacılığı hizmeti tüm taşımacılık hizmetlerinin dışında özenli ve titizlikle yapılması gereken bir taşımacılık.Banka şubeleri düzenli bir akış sürekli bir sirkülasyon içerisinde işlediği için taşıma işlemenin hızlı ve kusursuz yapılması gerekmektedir. Her bölümüm ayrı ayrı paketlenip taşınması ve düzeni aksatacak karşılılıklara maruz kalmamak adına önem arz etmektedir.

Banka taşıma işlemi kısıtlı zamanda yapılması gereken işlerden biridir. Şubenin kapalı kalma şansı olmadığından mesai saati dışında bir sonra ki mesai saatine kadar taşıma işleminin tamamlanıp şubenin iş akışına dönmesi gerekmektedir. Bu yüzden taşıma işlemi doğru bir planlama ve uzman ekip bilgisine dayalı yürütülmelidir.Taşıma işlemine başlamadan önce mutlaka şube içi ekspertiz yapılarak değer tespiti yapılmalıdır. Değer tespiti yapıldıktan sonra banka taşıma işlemine başlanabilir. Banka taşımacılığı yaparken numaralandırma mantığı kullanımı çok önemlidir.

Yeni şubedeki yerleşim sıralamasına uygun bir şekilde numaralandırılan masalar, sandalyeler ve dolaplar yerleştirilirken yaşanacak karmaşaları ortadan kaldıracaktır. Önemli evrak statüsünde olan tüm dosyalar özenle paketlenmeli ve yine numaralama sitemi ile titizlikle taşınmalıdır. Mobilyalar da darbelere karşı korunaklı bir şekilde sarılarak taşınır ve olası kayıpların önüne geçmiş olunur.

Taşıma ve Düzen

Taşıma işlemi tamamlandıktan sonra yeni şubede büro ekipmanlarınız da dilerseniz uzman kadromuz tarafından özenle yerleştirilir. Montaj işlemleri de yine aynı şekilde ilgili ekibimiz tarafından özenle yapılır. Banka taşıma işlemi ciddi bir özen ve emek gerektirmektedir. Akışı hiç durmayan ve zamanı kısıtlı olan bu taşıma hizmetinde ekip çalışması ve sıralaması çok önemlidir.

Firmamız Kurumsal Ayrıcalığı ile Yanınızda

Firmamız banka taşımacılığı konusundaki deneyimi ve tecrübeli ekipleri ile taşıma işlemlerinizi kısa sürede sorunsuz yerine getirecektir. Çözüm odaklı çalışma politikası ile siz değerli müşterilerinin memnuniyetini ve iş akışının bütünlüğüne zarar gelmesini engelleyici önlemler alacaktır. Birden fazla ekip gerektiren banka taşıma işlemini kusursuz yapmak adına tüm önemler tarafımızca alınmıştır.

İş akışını etkilemek adına planlı, düzenli ve disiplinli çalışan ekiplerimizde şube değişikliğini hissetmeyeceksiniz. Düzeniniz tam istediğiniz şekilde tüm detaylar tekrar tekrar gözden geçirilerek ustalıkla yapılıyor olacak.

Taşımacılık sektörünün her kolu ayrı ayrı zordur ve özen gerektirir. Bilgi, planlama ve insan gücünün aynı anda koordineli çalışmasını gerektiren bu iş kolunda firmamız üstün performansı ile memnuniyetiniz için çalışmaktadır.

Ticari amacımızı zedelememek koşulu ile siz değerli müşterilerimize sonsuz destek sağlamakta ve bunu temel vizyonu haline getirmektedir. Müşteri memnuniyet odaklı çalışan uzman ekiplerimiz ile işinin ey iyisini yapan planlama ekibimizle sektörün öncü ismi olmanın gururunu yaşamaktayız.

Profesyonel ekiplerle çalışarak, kayıplarla karşılaşmamanız için elimizden gelenin en iyisi her taşıma işimizde sergilemekteyiz. Banka taşıma işlemlerini yaparken, büyük bir titizlikle şube çalışanlarınızın ve kurumsal kimliğinizin zedelenmemesi bizim için en önemli ayrıntılardan biridir. Bu sebeple doğru planlamaya bağlı sistemli çalışmaya odaklı ekibimiz işlemlerinizi hızlı bir o kadar da sorunsuz çözeceklerdir.Çalışanlarınızın taşınma işlemi sırasında gerginliğini en aza indirgemek adına düzenleme çalışmamız ayrı ve titizlik ve dikkatle yapılmaktadır.

Çözüm odaklı firmamız siz değerli müşterilerinin taşıma işlemlerini yaparken büyük bir özveri ve çalışma ahlakı içerisinde çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin işlemlerini özverili yaparak referanslarınızı kazanmak şirket politikamız gereği bizim için çok önemlidir.Her referans yeni bir iş kapısı olacağından büyük bir titizlik ve özenle çalışacağımızın garantisini işin başında size sağlamaktayız. Güvene ve disipline dayalı bir iş kolu olması sebebi ile tüm işlemler sözleşmeli karşılıklı imzalar ile güvence altına alınmaktadır.