Asansörlü Nakliyat

Taşımacılık İşini Bize Bırakın

Nakliye hizmetlerinde sahip olduğumuz üstün deneyimleri müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile bir araya getirerek her daim bu sektörün lider firması olmak adına çaba gösteriyoruz. Bunun için hizmetimizin en başından itibaren güler yüzlü ve profesyonel personellerimiz ile sizlere güven vermeyi amaçlıyoruz. Kocaeli Evden Eve Nakliyat hizmetimizde her zaman için kadrolu personellerimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz. Bu sayede hem personel haklarını firmamıza yakışır şekilde koruyabiliyor hem de sizlere çok daha şeffaf, çok daha hesap verilebilir bir hizmet sağlıyoruz.

 Aynı zamanda personelimizi kadrolu olarak istihdam etmemizle beraber çok daha özverili ve çok daha dikkatli bir iş çıkarmalarını da sağlayarak personel kalitemizi bir kademe daha yukarı taşımış oluyoruz. Geniş ve modern araç filomuz ve deneyimli sürücülerimiz ile de yolda da eşyalarınızın güvenliği bizlere emanet. Hizmetimizin her safhasında eşyalarınıza gözümüz gibi bakacağımızın sözünü veriyor; kendimize güvenimizden ötürü evden eve nakliyat hizmetlerimizde kaliteyi ve memnuniyetinizi taahhüt ediyoruz.

Bizimle Çalışmak Size Ne Gibi Ayrıcalıklar Sağlar?

 Nakliyecilik hizmetlerinde bizlerle çalışmanın sizlere sağlayacağı ayrıcalıkların başında her daim fiyat ve performans dengemiz gelir. Bu bağlamda makul fiyatlı bir hizmeti yüksek kalitede temin etmenin benzersiz deneyimini yaşarsınız. Üstelik bir firmanın hizmet kalitesinden makul fiyatlarını bahane ederek nasıl ödün vermeyeceğini de gözlemleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra hizmetlerimizde her daim dakik olmamız da bizimle çalışmanızın size sunacağı bir diğer benzersiz kolaylıktır. Bu bağlamda vakit kaybı yaşamaz ve yeni yaşam alanlarınıza en kısa sürede ulaşmanın, kendinize zamandan tasarruf ederek yeni bir yaşam kurmanın ayrıcalığına sahip olursunuz.

Elbette hizmetimizi asansörlü sunuyor olmamız da bizimle çalışmanın size getireceği bir diğer kolaylıktır. Asansörlü nakliyat hizmetimiz sayesinde çok daha kısa sürede taşımacılık hizmetleri tamamlanır ve eşyalarınız yeni evinize doğru yola çıkar. Nihayetinde yeni eve de asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde eşyalarınız çok daha hızlı bir şekilde taşınabilir. Elbette asansörlü taşıma hizmeti, eşyalarınızın bina içerisinde zarar görmeden taşınmasını da sağlayacaktır.

Ek Hizmetlerimiz ile Kaliteyi Yaşayın

Sizlere sağladığımız sayısız ek hizmet ile kaliteyi çok daha net bir şekilde fark edeceksiniz. Bunların başında yukarıda ifade ettiğimiz asansörlü taşıma hizmetimiz geliyor. Buna ek olarak ambalaj hizmetlerinde de size benzersiz bir kalite vaat ediyoruz. Eşyalarınızın niteliklerine ve boyutlarına uygun ambalajlar ile her aşamada zarar görmelerini engelliyor, böylelikle içinizin rahat olmasını sağlıyoruz.

Üstelik ambalajlı taşımacılık hizmetimizle bu işe olan bağlılığımızı ve siz değerli müşterilerimize olan saygımızı da ifade etme şansı buluyoruz. Nihayetinde taşımacılık hizmetlerimizde sigortayı da hiçbir zaman eksik etmiyoruz. Bizler her ne kadar işimizdeki özenimiz ve personel kalitemiz ile fark yaratsak da zaman zaman umulmayan aksilikler söz konusu olabiliyor. Bu gibi durumlara karşı da sizleri mağdur etmeden zararınızın rahatlıkla tazmin edilebilmesi için elimizden gelenin fazlasını yapmaya özen gösteriyoruz.

Asansörlü Nakliyat Hizmetimiz Nasıl İşliyor?

Bizden bu üstün kalitedeki hizmeti almak için ilk olarak bizleri aramanız ve fiyat belirlemesi için bir randevu almanız gerekmektedir. Akabinde bu randevuya uyarak uzman personelimiz evinize gelecektir. Eşyalarınızın ağırlıkları, sayısı, evlerin kaçıncı katlarda yer aldığı ve evlerde yük taşımaya müsait asansörlerin bulunup bulunmadığı, iki ev arasındaki mesafe ile sizlerden gelen birtakım özel talepler net bir fiyatın belirlenmesinde etkili olacaktır. Nihayetinde belirlenen net fiyata göre bir taşıma randevusu verilecek, bu randevuya da deneyimli personelimiz harfiyen uyarak eşyalarınızı yeni yaşam alanlarınıza emniyetli ve özenli bir şekilde ulaştıracaktır.

 

Etiketler: