Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Ev taşımanın yüksek maliyetli olduğunu düşünülmesi ev sahiplerinin bunu kendi çabaları ile yapmaya çalışmasına neden olabilmektedir. Oysa Çerkezoğlu Nakliyat olarak düşük kar marjı ile çalışmakta ve Yenimahalle evden eve nakliyat hizmetini bütçenize uygun fiyatlar ile almanızı sağlamaktayız. Firmamızı tercih etmeniz halinde ücretsiz ekspertiz yaparak bütçenize uygun fiyatları nakliyat öncesinde sunmaktayız. Bu şekilde uygun fiyatları bulmanın yanında firmamız ile çalışmanız halinde eşyaların zarar görmeden taşınacağından emin olmanız için garantili hizmet vermekteyiz. Geniş ekiplerimiz ile verdiğimiz bu kaliteli hizmete artan talepleri karşılamak için de firmamız büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Eşyaların zarar görmemesi için nakliyat öncesinde koruma altına alınması şarttır. Bu nedenle de ilave ücret almadan eşya paketleme desteği vermekteyiz. Eşyaları firmamızın işinde uzman ekipleri paketleme yapmakta ve maksimum koruma sağlamaktadırlar. Mobilyaların ve elektronik eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesi için önce demontajı yapılmaktadır. Yeni adrese taşınan eşyalar burada isteğinize göre yerleştirilmekte ve eşyaları yerleştirmek için de zaman kaybı yaşamanıza ve yorulmanıza gerek kalmamaktadır.

Ankara Sigortalı Nakliyat

Trafiğin yoğun olduğu ülkemizde zaman zaman istenmeyen kazalar meydana gelebilmektedir. Sizler için çok değerli olan eşyalarınızın bu kazalarda hasar görmesi halinde sıkıntı yaşamamanız için Ankara sigortalı nakliyat yapmaktayız. Uzman arkadaşlarımızın yaptığı ekspertiz ile eşyaların gerçek değerinin belirlenmesinin ardından sigorta nakliyat yapılmaya başlanmadan önce yapılmaktadır. Sigortanın poliçesini size nakliyat öncesinde teslim etmekte ve bu şekilde içinizin rahat olacağı bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktayız. Kentimizde bütün ilçeler arasında aynı gün içinde taşınmanızı sağlamaktayız. Kimi zamanda oluşan farklı bir şehre taşınma ihtiyacınızda da sürenin mümkün olan en aza inmesi için geniş ekipler ve yeni model araçlar ile hizmet vermekteyiz.

Modern teknolojiyi kullanmakta ve eşya taşımak için yük asansörü olmayan binalarda kendi portatif yük asansörlerimizi kullanmaktayız. Bu şekilde kol gücü kullanmamakta ve eşyaların kısa sürede araçlara alınmasını sağlamaktayız. Aracın hedef adrese ulaşmasının ardından burada da gerekiyorsa Ankara asansörlü nakliyat yapmaya devam etmekteyiz. Yaşadığınız taşınma stresinin en kısa zamanda sonuçlanmasını sağlamaktayız.

Leave a Reply

Your email address will not be published.