Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Köklü ve hizmetlerini garantili olarak veren Çerkezoğlu Nakliyat firmamız Keçiören evden eve nakliyat yapmakta ve bu şekilde evinizi ya da ofisinizi sıkıntı yaşamadan taşıyabilmenizi sağlamaktadır. Sizler için çok değerli olan eşyalarınız bizler içinde değerlidir ve onların zarar görmeden taşınması için maksimum düzeyde önlemler almaktayız. Modern teknolojiyi kullanmanın yanında araç filomuzu da düzenli olarak yenilemekte eşyalarınız için koruma altında ve konforlu bir nakliyat süreci sunmaktayız. İlçemiz içinde olduğu gibi şehrimizin diğer ilçelerine de aynı gün içinde taşınabilmenizi sağlamaktayız.

Evinizi yeni bir adrese taşımanız gerektiğinde güvenilir aynı zamanda uygun fiyatlar ile hizmet veren firma arayışınızda geniş müşteri portföyümüz ile ilk tercihiniz olmaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturmayı işimizi sıfır hata ile yaparak başarmaktayız. Her müşterimizin özel olduğunu bilerek ona özel nakliyat çözümleri sunmaktayız. Bu amaçla fiyat teklifini telefonda değil yaptığımız ücretsiz ekspertiz ile sunmaktayız. Bu şekilde bütçenize uygun fiyatları bulmanızı sağlamakta ve kurumsal bir firma olarak verdiğimiz fiyatın kesin olmasıyla taşınma bittikten sonra ilave maliyetler ile karşılaşmanızı önlemekteyiz.

Eşya Paketleme

Gelişen nakliyat sektöründe özellikle evden eve nakliyat sırasında sizlerin yorulmamanız ve eşyaların zarar görmemesi için eşya paketleme desteği verilmektedir. Bizler bu işlemi TSE standartlarında olan malzemeyle ve bu konuda eğitim almış personelimiz ile vermekte ve maksimum koruma olmasını sağlamaktayız. Eşyaların miktarına göre taşınma günü yeterli sayıda personel başlarında yetkili arkadaşımız ile gelmektedir. Koordineli bir şekilde çalışarak işlerini hızla tamamlamaktadırlar. Araca yüklenen eşyalar mümkün olan en kısa ve düzgün yollardan yeni evinize ulaştırılmaktadır.

Burada evin içine alınan eşyaların yerleştirilmesi işlemi de uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Bu şekilde taşınma çok kısa bir sürede biterken sizin yorulmanıza ve zaman kaybı yaşamanıza da gerek kalmamaktadır. Deneyimli ve geniş ekipleri olan bir firma olarak sunduğumuz Keçiören şehirler arası nakliyat hizmeti ile ülkemizin bütün il ve ilçelerine sorun yaşamadan taşınmanızı da sağlamaktayız. Alınan bütün önlemlere karşın olabilecek kazalara karşı sigortayı da asla ihmal etmemekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.