Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Ev taşımak eskiden oldukça yorucu ve eşyaların nakliye sırasında zarar görmesi nedeniyle sıkıntılı bir süreçti. Bu sürecin sizler için kolay olması ve eşyaların ise zarar görmeden taşınması için Çerkezoğlu Nakliyat olarak profesyonel ekiplerimiz ile Çankaya evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Geliştirilen modern nakliyat yöntemlerini kullanmakta ve geniş ekiplerimizle üstlendiğimiz nakliyatları da kısa sürede sonuçlandırmaktayız. Evinizi taşımanız gerektiğinde eşyaların başında durarak zaman kaybı yaşamanızı da bütün sürecin yetkili arkadaşlarımız tarafından denetlenmesi ile sağlamaktayız. Nakliyat öncesinde uygun olduğunu günü öğrenmekte ve taşınma planı oluşturmaktayız.

Sektörün en güvenilir firması olmayı ise nakliyat sırasında bir aksama ve gecikme olmaması ile sağlamaktayız. Üstün kalitede hizmeti uygun fiyatlar ile birlikte sunabilmek için ücretsiz ekspertiz yapmaktayız. Bu şekilde nakliyat öncesinde eşyaları görmekte ve diğer bilgileri de aldıktan sonra sizler ve firmamız için en uygun olan fiyat teklifini hazırlamaktayız. Yapılan anlaşmanın yazılı bir sözleşme ile olmasını sağlamakta bu şekilde nakliyatın bitmesinden sonra ilave ücretler ile karşılaşmayacağınızdan emin olmanızı sağlamaktayız.

Eşya Paketleme

Taşınmanın ev sahipleri için en yorucu bölümü eşyaların toplanması ve yerleştirilmesi olmaktadır. Firmamız geniş ekipleri ile bu işlemleri yaparak hiç yorulmadan evinizi taşıyabilmenizi sağlamaktadır. Eşya paketleme desteği vermemizin en önemli nedeni ise eşyaların nakliye sırasında zarar görme ihtimalinin ortadan kaldırılmasıdır. Çünkü işinde uzman olmayan kişilerle yapıldığında bu genellikle ortaya çıkmaktadır. Firmamız paketleme işlemini yapacak personeline düzenli eğitimler vermekte ve işlerini sıfır hata ile yapmalarını sağlamaktadır. Eski adreste dikkatle toplanan ve koruma altına alınan eşyalar yeni adrese taşındıktan sonra ise burada yerleştirilerek eviniz size hazır hale getirilmektedir. Bu işleminde bizler tarafından yapılıyor olması ile günümüzde taşınma işlemi eskisinden çok daha kısa sürede tamamlanmaktadır.

Günümüzde binaların çok katlı olmasıyla geliştirilen asansörlü nakliyat sistemi ile eşyalar bina merdivenleri kullanılmadan taşınmaktadır. Bu şekilde merdivenlerin kullanılması sırasında ortaya çıkabilecek riskler de ortadan kaldırılmaktadır. Kurumsal bir firma olarak tüm müşterilerimize sigortalı nakliyat hizmetini ek ücret almadan vermekteyiz. Bu şekilde içinizin rahat olacağı bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktayız.

Leave a Reply

Your email address will not be published.